OFERTA

Europejskie Centrum Wymiany Młodzieży
im. Kurta Schumachera w Chełmnie
ul. Gen. Jastrzębskiego 5, 86-200 Chełmno, tel. 56 679-02-30
www.ecwm.chdk.pl; ecwm@chdk.pl

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszego obiektu gastronomiczno - konferencyjnego znajdującego się nad Jeziorem Starogrodzkim. Posiadamy 49 miejsc noclegowych w 28 pokojach z możliwością dostawek - wszystkie pokoje z funkcjonalnymi łazienkami.

Jesteśmy przystosowani do potrzeb gości niepełnosprawnych. Dysponujemy salą restauracyjną mieszczącą ponad 100 gości oraz dwie sale bankietowe.

Bezpłatny parking, boiska do plażowej piłki siatkowej, korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, grill, urokliwa przyroda, bliskość jeziora tworzą doskonałe warunki do przeprowadzenia szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, uroczystości rodzinnych oraz bankietów.

Proponujemy korzystne ceny dla firm i grup zorganizowanych, miłą obsługę i cenioną przez naszych klientów dobrą kuchnię. Rezerwacje na wszystkie imprezy okolicznościowe i na szkolenia przyjmowane są przez cały rok.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty, zapraszamy do współpracy firmy i grupy zorganizowane oraz klientów indywidualnych.

OFERTA SZKOLENIOWA

Posiadamy salę konferencyjną mieszczącą do 80 osób oraz 2 mniejsze sale szkoleniowe wyposażone w rzutnik multimedialny, ekran, tablicę magnetyczną, Internet bezprzewodowy, flipcharty. Dysponujemy nagłośnieniem (również na zewnątrz obiektu).

Ustawienia Sali Szkoleniowo-Konferencyjnej:


POKOJE HOTELOWE

Dysponujemy 28 pokojami (49 miejsc noclegowych) wyposażonymi w łazienki. Jesteśmy przystosowani do potrzeb gości niepełnosprawnych. W cenie usługi hotelowej oferujemy śniadanie.


Cennik usług hotelowych


Pokój 1-osobowy – 100 zł/doba

Pokój 2-osobowy – 160 zł/doba

Pokój 3-osobowy – 200 zł/doba

Pokój 4-osobowy – 220 zł/doba

Pobyt grupy powyżej 20 osób – 60 zł/doba

W cenie usługi wliczone jest śniadanie
Wykonanie: A. Nowak